Genel Hükümler ve Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Teşvikiye Mahallesi, Valikonağı Caddesi, Yavuz Apt. 60 / 6, Şişli / İstanbul adresinde mukim Z Marka İletişim Proje Danışmanlığı ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (layla bralery) tarafından işletilmektedir. Site genelinde "biz", "biz" ve "bizim" terimleri layla bralery’e atıf yapar. layla bralery internet sayfasını, belirtilen sitedeki tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri aşağıda belirtilen tüm hükümleri, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla size yani kullanıcıya sunar. Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmet" kapsamımıza girdiğinizi ve hyperlink tarafından sağlanan ek şartlar ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hizmet Şartları", "Şartlar"), bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, sağlayıcılar, müşteriler, satıcılar ve / veya içeriğin katkıda bulunduğu kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Web sitemize erişmeden veya web sitemizi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya bu sitelerin herhangi bir bölümünü kullanarak, bu Hizmet Şartları'nı kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul etme eylemi açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır. Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler yaparak Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Olası değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişik yapıldıktan sonra web sitesini kullanmaya veya erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mağazamıza Sanal Pos ile ödeme kabul etme hizmetini İyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) sağlamaktadır.

1. BÖLÜM: ONLINE MAĞAZA KOŞULLARI

Bu siteyi kullanarak, en azından ikamet ettiğiniz eyalet veya vilayet sınırlarında reşit olduğunuzu veya bulunduğunuz eyalet ya da ilde reşit olduğunuzu ve bakmakta yükümlü olduğunuz bireylerin internet sitemizi ziyaret etmelerine tarafımıza bildirerek onay verdiğinizi taahüt edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı amaçla veya yetkinizin olmadığı amaçla kullanamazsınız veya Hizmetin kullanımında kendi yargı sisteminizin herhangi bir kanunu (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) ihlal edemezsiniz. Herhangi solucan, virüs veya yıkıcı nitelikte bir kod bulaştırmamalısınız. Şartlardan herhangi birinin ihlal edilmesi, Hizmetlerinizin derhal feshine neden olacaktır.

2. BÖLÜM: GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda, herhangi bir şahısa hizmet sağlamayı reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç tutulmaktadır) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli şebekeler üzerinden iletimler gerçekleştirebileceğini anladığınızı ve (b) bağlantı şebekelerinin veya cihazların teknik gerekliliklerine uyum sağlayacağınızı taahüt etmektesiniz. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir. Hizmetin herhangi bir bölümünü çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı ve buna ek olarak Hizmetin sağlandığı sitenin kullanımını ya da bilgilerini üçüncü şahıslara, bizden açık yazılı izin almaksızın sağlayarak hizmetin herhangi bir bölümünü istismara uğratmayacağınızı kabul ve taahüt edersiniz. Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için verilmiştir ve bu Şartları sınırlamayacak veya başka bir şekilde etkilemeyecektir.

3. BÖLÜM: BİLGİLERİN DOĞRUĞU, EKSİKSİZLİĞİ VE GÜNCELLİĞİ

Sitedeki bilgiler doğru, eksiksiz veya güncel değilse bundan tarafımız sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi içindir ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya güncel bilgi kaynaklarına danışılmadan karar verme söz konusu olduğunda tek dayanak olarak kullanılmamalı veya kullandırılmamalıdır. Bu site sağlanan bilgilere güvenmek kendi sorumluluğunuzdadır. Bu site bazı geçmiş bilgileri içerebilir. Geçmiş bilgiler –böyle olmak zorunda değilseler de- güncel değillerdir ve yalnızca referansınız için sağlanmıştır. Bu sitenin içeriğini istediğiniz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizde yaptığımız herhangi bir güncellemeyi tarafınıza iletme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

4. BÖLÜM: HİZMETE VE FİYATLARA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutuyoruz. Hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyatında değişik yapılması, askıya alınması veya durdurulması söz konusu olduğunda size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu değiliz.

5. BÖLÜM ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (MEVCUTSA) :

Bazı ürünler veya hizmetler internet sitesi aracılığıyla çevrimiçi mevcut olabilir. Bu ürünler veya hizmetler, sınırlı miktarda olabilir ve yalnızca iade politikamıza göre iade edilebilir veya değiştirilebilir. Mağazamızda görünen ürünlerimizin renklerinin ve görüntülerinin olabildiğince doğru bir şekilde görüntülenebilmesi için tarafımız her türlü çabayı göstermiştir. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntüsünü size doğru olarak yansıtacağını garanti edemiyoruz. Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiyle, coğrafi bölgeyle veya makamla sınırlama hakkımızı saklı tutarız, ancak bunu yapmakla yükümlü tutulamayız. Bu hakkı, vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürünün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkımızı saklı tutuyoruz. Ürünlerin tüm açıklamalarını veya fiyatlandırmalarını önceden bildirilmeksizin- yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Herhangi bir ürünün herhangi bir zamanda satışını durdurma hakkımız saklıdır. Bu sitede satışı yapılan herhangi bir ürün ya da hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasaklanan bir sağlayıcı aracılığıyla yapıldığı taktirde geçersizdir. Tarafınızca satın alınan ya da tarafınıza temin edilen herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin ya da diğer malzemelerin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını ve Hizmetteki hataların düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

6. BÖLÜM: FATURALAMANIN VE HESAP BİLGİSİNİN DOĞRULUĞU

Bize bildirdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Yegane karar verme yetkisine sahip taraf olarak biz, kişi başına, ev başına veya sipariş başına alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabının, aynı kredi kartının ve / veya aynı faturanın ve / veya gönderim adresinin kullanıldığı siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmeniz durumunda, sipariş verildiği sırada sağlanan e-posta ve / veya faturalandırma adresi / telefon numarasına başvurarak sizi haberdar etmeyi deneyebiliriz. Yegane karar verme yetkisine sahip olan taraf olarak, bayiler, aracılar veya distribütörler tarafından verilecek siparişleri sınırlandırma veya yasaklama hakkını saklı tutarız. Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma işlemini gerçekleştirmeyi ve hesap bilgilerini tarafımıza sağlamayı kabul etmektesiniz. Hesabınızı ve e-posta adresinizi, kredi kartı numaranızı ve kredi kartınızın son kullanma tarihini de içeren diğer bilgileri güncelleyerek, işlemlerinizi tamamlayabilmemizi ve gerektiğinde sizinle iletişime geçeceğimizi kabul etmiş olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen İade Politikamızı inceleyin

7. BÖLÜM: OPSİYONEL ARAÇLAR

Üçüncü parti araçlara erişmenizi sağlayabiliriz; bunlar üzerinde denetim ya da girdi izlemiyoruz. Herhangi bir garanti, beyan veya herhangi bir koşul olmaksızın ve herhangi bir onay vermeden bu gibi araçlara "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu halde" erişebildiğimizi kabul ve beyan ediyorsunuz. İsteğe bağlı üçüncü şahıs araçları kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır. Sitedeki isteğe bağlı araçların kullanımı, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve araçların ilgili üçüncü şahıs sağlayıcılar tarafından sağlanan şartlarını bildiğinizden ve onayladığınızdan emin olmanız gerekir. Gelecekte, web sitesi aracılığıyla (yeni araç ve kaynakları serbest bırakmak da dahil olmak üzere) yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz. Bu gibi yeni özellikler ve / veya hizmetler ayrıca bu Hizmet Koşullarına tabidir.

8. BÖLÜM: ÜÇÜNCÜ ŞAHIS BAĞLANTILARI Hizmetimiz aracılığıyla sunulan birtakım içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü şahıslardan alınan materyalleri içerebilir. Bu sitedeki üçüncü şahıs bağlantıları sizi, bizimle bağlantısı olmayan üçüncü şahıs internet sitelerine yönlendiriyor olabilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemek veya değerlendirmekle sorumlu tutulamayız ve üçüncü şahıs materyalleri veya internet siteleri veya üçüncü şahısların herhangi bir diğer materyali, ürünü veya hizmeti için herhangi bir sorumluluk üstlenmiyoruz ve herhangi bir garanti vermiyoruz. Herhangi bir üçüncü şahıs internet sitesi ile bağlantılı olarak tarafınıza sağlanan malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin veya diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü şahısın politikalarını ve uygulamalarını dikkatli bir şekilde gözden geçirin ve herhangi bir işlem yapmaya başlamadan önce söz konusu uygulamaları ve politikaları anladığınızdan emin olun. Üçüncü şahıs ürünlerle ilgili şikayet, iddia, endişe veya sorular üçüncü şahıslara iletilmelidir.

9. BÖLÜM: KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMİ VE DİĞER TEKLİFLER İsteğimiz üzerine, çevrimiçi, e-posta, posta ile veya başka bir yolla olursa olsun, belirli tekliflerinizi (örneğin yarışma kayıtları) veya tarafımızca sizden talep edilmeden tarafımıza gönderdiğiniz, yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri (Toplu olarak 'yorumlar'), herhangi bir zamanda kısıtlama, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme etme ve herhangi bir ortamda bize ilettiğiniz tüm yorumları kullanabilme hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz. Bizler ve (1) herhangi bir yorumda bulunmak için herhangi bir yükümlülük altında değiliz; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermekle yükümlü değiliz. Yegane karar verme yetkimiz dahilinde gördüğümüz herhangi bir içeriği yasadışı, saldırgan, tehditkar, hakaret içeren, iftira nitelikli, pornografik, müstehcen veya rahatsız edici olarak ya da herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya Hizmet Koşullarını ihlal eden ya da okumakta olduğunuz Kullanım Şartlarını ihlal eden içerik olarak nitelendirip söz konusu içeriği gösterme, düzenleme ya da kaldırma yetkisine sahibiz ancak bunu yapmakla yükümlü değiliz. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahsa ait herhangi bir hakkı ihlal etmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Yorumlarınızın hakaret içeren veya diğer yollarla yasalara aykırı olan, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini ve yine yorumlarınızın Hizmetin veya herhangi bir web sitesinin herhangi bir şekilde çalışmasını etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya diğer zararlı yazılım içermediğini kabul etmiş sayılıyorsunuz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı olarak bizi ya da üçüncü şahısları gösterip herhangi bir üçüncü şahsı yanıltamazsınız. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Tarafınızdan veya herhangi bir üçüncü parti tarafından yapılan herhangi bir yorum için sorumluluk kabul etmiyoruz ve söz konusu yorumlardan dolayı tarafımızın herhangi bir yükümlülüğe maruz kalmasını kabul etmiyoruz.

10. BÖLÜM: KİŞİSEL BİLGİLER Mağazadaki kişisel bilgilerinizin gönderilmesi Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için lütfen internet sitemizde bulunan ‘’Gizlilik Politikamız’’ bağlantısını tıklayınız.

11. BÖLÜM - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE İHMALLER: Bazen sitemizde veya Hizmetimizde, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, transit süreleri ve doluluk ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Servis veya herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgide önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi gönderdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zaman yanlışlık tespit edildiğinde, hataları, yanlışlıkları veya ihmallerimizi düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız. Kanunda öngörülmedikçe, ücretlendirme bilgileri de dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla, Hizmette veya ilgili herhangi bir internet sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek veya açıklamakla mükellef değiliz. Eğer Hizmette veya herhangi bir web sitesinde belirtilen belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi uygulanmadığında, Hizmetteki veya ilgili web sitesinde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiği anlaşılmalıdır.

12. BÖLÜM: YASAKLANMIŞ KULLANIMLAR

Hizmet Şartları'nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız aşağıda belirtilen durumlar dahilinde yasaktır: (a) herhangi bir yasadışı amaç söz konusu olduğunda; (B) üçüncü şahısları yasadışı eylemlerde bulunmak veya bunlara katılmaya davet etmek söz konusu olduğunda; (C) uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yönetmeliklerini, kurallarını, kanunlarını veya yerel yasaları ihlal etme durumu söz konusu olduğunda; D) başkalarının fikri mülkiyet haklarını veya bizim fikri mülkiyet haklarımızı ihlal etme durumu söz konusu olduğunda; Cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnisite, ırk, yaş, ulusal köken veya sakatlık temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, incitmek, kötülemek, iftira altına almak, aşağılamak, gözdağı vermek veya ayrımcılık yapmak gibi durumlar söz konusu olduğunda; (F) yanlış veya yanıltıcı bilgi verme durumu söz konusu olduğunda; (G) Hizmeti veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek gibi durumlar söz konusu olduğunda; (H) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya takip etmek; (I) spam, şifre çalma, pharm, mazaret, örümcek, tarama veya kazıma gibi amaçlar için; (J) müstehcen veya adaletsiz amaçlar için; veya (k) Hizmetin veya ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunlardan kaçınmak gibi amaçlar için siteyi veya içeriğini kullanmanız durumunda kullanımınızı yasaklama hakkı tarafımıza aittir. Yasaklanan kullanımı oluşturan koşulların herhangi birinin ihlali nedeniyle Hizmet'in veya herhangi bir web sitesinin kullanımını sona erdirme hakkımızı saklı tutuyoruz

13. BÖLÜM: GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanırken söz konusu kullanımın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız gerçekleşeceğini, garanti etmiyoruz, temsil veya taahütte de bulunmuyoruz. Hizmet kullanımından elde edilen sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Hizmetin belirli bir süreden sonra kaldırılabileceğini veya size herhangi bir bildirim yapılmaksızın hizmeti istediğimiz zaman iptal edebileceğimizi kabul edersiniz. Hizmetimizi kullanabileceğinize veya kullanamayacağınıza kendi insiyatifiniz ve riskiniz dahilinde karar vereceğinizi açıkça kabul ediyorsunuz. Hizmet vasıtasıyla size sunulan hizmet ve ürünler ve hizmetler, herhangi bir temsil, garanti veya bir koşul olmaksız, 'kullanımda olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu şekilde' sağlanan (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmedikçe), tüm örtülü garantiler veya ticarete elverişlilik, satılabilir nitelikler, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlali içermeyen tüm zımni garantileri kapsar. Herhangi bir yaralanma, kayıp, hasar veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, özel veya resmi olmayan herhangi bir nedenle, layla bralery, yöneticilerimiz, görevlilerimiz, çalışanlarımız, bağlı şirketlerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, servis sağlayıcılarımız veya tarafımıza lisans verenler sorumlu olmayacaktır, -kusur dahil-, katı sorumluluk ya da başka herhangi bir nedenden kaynaklanmayacak şekilde, söz konusu nedenlerle kısıtlanmaksızın kâr kaybı, kayıp geliri, kayıp tasarruf, veri kaybı, değiştirme masrafları ya da buna benzer herhangi bir hasar, herhangi bir içeriği kayıplar veya hatalar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, servisin kullanımından, yayınlanan, aktarılan ya da servis aracılığıyla kullanıma sunulan herhangi bir içerikten (ya da üründen) dolayı meydana gelen –söz konusu hasarların meydana gelme ihtimali tarafınıza bildirilmişse bile- hasarlardan ya da kayıplardan tarafımız sorumlu tutulamaz. Bazı eyaletlerde veya yargı sistemlerinde, söz konusu eyaletlerde veya yargı sistemlerinde meydana gelen arızi hasarların sorumluluğunun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin verilmediğinden sorumluluğumuz, yasaların izin verdiği maksimum ölçüde sınırlandırılacaktır.

14. BÖLÜM: TAZMİNAT

layla bralery’yi ve ana şirketimizi, iştiraklerimizi, bağlı şirketlerimizi, ortaklarımızı, memurlarımızı, müdürlerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, servis sağlayıcılarımızı, taşeronlarımızı, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı, sizin Kullanım Şartlarımızı ihlal etmenizden doğan ve üçüncü şahıslar tarafından ortaya atılan herhangi bir talebin ya da isteğin -ki bu istek makul avukatlık ücretleri de olabilir- ya da üçüncü şahısların referans yoluyla bünyesine dahil ettiği belgelerden doğan ya da sizin herhangi bir yasayı ya da üçüncü şahısın haklarını ihlal etmenizden doğan zararlarını ödeyeceğinizi ve yukarıda zikredilen tüm şahıs/tüzel-özel kurumları mağdur etmeyeceğinizi kabul ve taahhüt edersiniz. 15. BÖLÜM: BÖLÜNEBİLİRLİK Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edildiğinde, bu hüküm ilgili yasaların izin verdiği ölçüde uygulanabilir ve uygulanamaz kısım, bu Hizmet Koşullarından koparılmış sayılır. Böyle bir tespit söz konusu olduğunda bile, Hizmetin geriye kalan hükümlerinin geçerliliği ve uygulanabilirliğini söz konusu tespitten etkilenmez.

16. BÖLÜM: FESİH

Fesih tarihinden önce tarafların oluşan borç ve yükümlülükleri, bu sözleşmenin feshinden sonra her ne amaçla olursa olsun geçerliliğini korur. Bu Hizmet Şartları, sizin veya bizim tarafımızdan feshedilene kadar geçerlidir. Hizmet Koşullarını artık istemediğinizi ya da sitemizi kullanmayı bıraktığınızı tarafımıza bilgilererek bu Hizmet Şartlarını feshedebilirsiniz. Yegane karar verme yetkilimiz dahilinde sözleşme şartlarına uymadığınıza karar verirsek ya da bundan şüphe edersek, işbu Hizmet Koşullarının herhangi bir dönemine veya hükmüne uymak için, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin feshedebiliriz ve vade yüzünden doğan tüm masraflar için sorumlu tutulacağınızı kabul edersiniz, fesih tarihi dahil olmak üzere; ve / veya bu doğrultuda Hizmetlerimize (veya herhangi bir bölümüne) erişminizi engelleyebiliriz.

17. BÖLÜM: TÜM ANLAŞMA

İşbu Hizmet Koşullarının herhangi bir hak veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamanızın başarısızlığı, bu hak veya hükmün feragatını teşkil etmez. Bu Hizmet Koşullarını ve tarafımızca bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak gönderilen politikalar veya çalışma kuralları sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı, anlaşılmayı oluşturur ve Hizmet kullanımınızı düzenler, önceki veya eş zamanlı sözleşmeleri, iletişimi ve teklifleri değiştirir, Sözlü veya yazılı olması fark etmeksizin siz ve bizim aramızdaki teklifleri -Hizmet Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere- oluşturur. Bu Hizmet Koşullarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, taslak/ sözleşmeyi oluşturan tarafa karşı yorumlanmayacaktır.

18. BÖLÜM: GEÇERLİ KANUN

Bu Hizmet Şartları ve size Hizmet sağladığımız bağımsız sözleşmeler, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve söz konusu kanunlar nezdinde yorumlanacaktır.

19. BÖLÜM: HİZMET ŞARTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada görebilirsiniz. Yegane karar yetkimiz dahilinde, internet sitemizde söz konusu güncellemeleri ve değişiklikleri bildirerek, Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için internet sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarında herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben internet sitemize veya Hizmetimize devam etmeniz veya bunlara erişmeniz söz konusu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

20. BÖLÜM İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Hizmet Şartları hakkındaki sorularınız için hello@laylabralery.com adlı e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.